Kontakt

Stokke IL Håndball

Stokke IL Håndball
Postboks 138
3161 Stokke

Fakturere oss?

Vi ønsker faktura på EHF.
Org.nr: 971321059
Merk faktura nøye med Stokke IL Håndball, og beskrivende prosjekt samt kontaktperson.

Leder
Betzy Helene Røisgård
977 35 907
handball@stokkeil.no
Nestleder
Tor Edvard Strand
934 16 566
to-str@online.no
Kasserer
Thomas Revetal Kolbekk
98256029
kassererhandball@stokkeil.no 
Sekretær
Anja Karlsen
91683962
anja.karlsen@hotmail.com
Sportslig gruppe (6-12 år)
Therese Sando
95153090
Therese.sando@vtfk.no
Sportslig gruppe (13 år +)
Linn Marita Thorbjørnsen
97795381
linntorbjonsen@gmail.com 
Sportslig gruppe (dommer)
Thomas Laulund Olsen
+4552175551
thomskjegg@outlook.com
Sportslig gruppe
Thomas Revetal Kolbekk
98256029
thomas.kolbekk@hotmail.com 
Sportslig gruppe
Ida Sofie Strand
40475720
ida.sofie.strand@gmail.com
Sportslig gruppe
Anita Askersrud
99477703
askersrud1@gmail.com 
Arrangementsansvarlig
Ida Marie Torhaug
97549376
torhaug998@gmail.com 
Arrangementsansvarlig
Astrid Ihlebæk Olsrød
93668315
astriihlebaek@hotmail.com
Styremedlem (U26)
Frida Eide Andersen
94009676
frida05eide@gmail.com
Styremedlem
Maria Eriksen
97060484
maria.roland@gmail.com 
Overganger
Thomas Revetal Kolbekk
98256029
thomas.kolbekk@hotmail.com 
Medlemsregister
Thomas Revetal Kolbekk
98256029
thomas.kolbekk@hotmail.com